У Раді оприлюднили список нардепів, які відвідують РФ

27 Лютого 2017, 14:14

Голова парламентського комітету з питань свободи слова Вікторія Сюмар показала список депутатів Верховної Ради, які літають до Росії.

Про це йдеться у її повідомленні у Facebook.

За словами Сюмар, список вона отримала від Прикордонної служби у відповідь на свій запит.

“Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два минулі роки – роки війни з Росією – літали на Мінськ, і в більшості випадків – далі на Москву”, – каже голова комітету.

Вона пояснила, що всього в списку 59 народних депутатів, проте не всі вони використовують Білорусь у якості пересадочного пункту. Зокрема, у Мінську лишаються учасники мирних переговорів Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Андрій Іванчук і Леонід Козаченко.

“Але думаю, вже відомий Андрій Артеменко, Сергій Льовочкін, Юрій Бойко, Євген Мураєв, Олександр Оніщенко, Сергій Ківалов, Андрій Деркач, Вадим Рабінович, Сергій Тарута та багато інших зовсім не на переговори в мінському форматі літали. Швидше – це “московський формат” псевдоукраїнської політики”, – припустила Сюмар.

Цю інформацію у своєму коментарі до поста підтвердила перший віце-спікер, представник України в гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко.

“Декого з них бачила якраз (на рейсах – ред.) до Мінська і на пересадку далі”, – повідомила вона.

 Як повідомлялося, українське ПАТ “Мотор Січ”, контрольоване народним депутатом В’ячеславом Богуслаєвим, може взяти участь у проекті з поставки двигунів у Росію. Також відомо, що у Богуслаєва є 7 компаній в Росії.
Джерело:

Українська правда

У Раді оприлюднили список нардепів, які відвідують РФ