У Польщу прибули перші американські танки

10 Січня 2017, 09:03

У Польщу прибула перша партія танків M1 “Абрамс”  із США в рамках програми зі зміцнення східного флангу НАТО.

Про це повідомляє TVN24.pl.

“Американські військові опублікували фотографію, на якій зображено розвантаження першого танка M1 “Абрамс” на польській землі. Це не перша така машина в Польщі, але перший підрозділ танкової бригади, що перекидається НАТО на схід”, – повідомляє видання.

Фотографію опублікувала 16 Бригада з матеріально-технічної підтримки в ЄС. Військові бригади контролюють вивантаження техніки та її доставку до місця призначення.

“Перший танк “All American” прибув у Польщу”, – йдеться у повідомленні 16 Бригади.

Раніше Польща і США підписали угоду про постачання крилатих ракет класу “повітря-земля” JASSM-ER для оснащення літаків F-16. Як пояснили в Агентстві з оборонного співробітництва і безпеки США, мова йде про 70 бойових ракет і вісім навчальних копій, а також тренажерів для навчання їх використання.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на придбання нових видів озброєння Міністерство оборони Польщі планує виділити щонайменше 83 млрд злотих ($21 млрд). Близько $10 млрд піде на придбання систем протиракетної оборони середньої дальності, більше $5 млрд на системи ППО малої дальності. Крім того, на купівлю бойових вертольотів для ВПС країни планують виділити $3,3 млрд, а ще $2,5 млрд на нові підводні човни для ВМС Польщі. Польща також планує витратити «кілька мільярдів злотих» на придбання безпілотних літальних апаратів.

Джерело:

Тиждень.ua

У Польщу прибули перші американські танки