У Петра Порошенка сформували виборчий штаб: названо ім’я керівника

Roshen
31 Липня 2018, 10:27

У “Блоці Петра Порошенка” вже запрацював виборчий штаб, а сама політична сила почала активну підготовку до президентських виборів.

Про це заявив в інтерв’ю “Главкому” заступник глави парламентської фракції “Блок Петра Порошенка” Сергій Березенко.

“Ми тільки-но збираємося починати кампанію, бо наразі сконцентровані на іншому. Насамперед, йдеться про отримання нашою церквою автокефалії. Я вважаю, що це сьогодні є важливішим для всієї нації”, – зазначив Березенко.

Він повідомив, що на сьогодні вже запрацював штаб.

“Я не хочу розкривати деталей, думаю, що скоро ви самі побачите активні дії”, – зауважив нардеп.

При цьому Березенко не сказав, хто буде керівником штабу.

“Чесно кажучи, ми поки не визначились із кандидатурою, але точно всі до одного фігуранти наших штабів, починаючи з 2014 року, будуть брати участь у цьому процесі. Просто кожен буде мати свій відрізок роботи”, – заявив заступник глави фракції БПП.

На запитання “Чи можна сказати, що керівником штабу Петра Порошенка є Петро Порошенко?” Березенко відповів:

“Можна сказати, що Петро Порошенко є кандидатом у президенти в своєму штабі. Можливо, трошки більше, ніж просто кандидатом. Бо остаточні та базові рішення не можуть ухвалювати без його участі”.

Також він зазначив, що керівник виборчої кампанії БПП Ігор Гринів – “це потужний соціолог, аналітик і стратег”.

“Є відмінність між керівником кампанії і керівником штабу. Штаб – це як військо, це виключно тактика. А кампанія – це планування та стратегія. Пан Гринів як раз і є класичним керівником кампанії”, – сказав Березенко.

Також він підкреслив, що за власними дослідженнями БПП щодо рейтингів кандидатів наступних президентських виборів в Україні, Порошенко “зараз не займає перше місце, але різниця між кандидатами знаходиться в межах похибки”.