У Петербурзі підпалили “фабрику кремлівських тролів”

У Петербурзі підпалили "фабрику  кремлівських тролів" Поштівка
27 Жовтня 2016, 16:50

У Петербурзі скоєно напад на бізнес-центр, в якому розташовується “фабрика інтернет-тролів”. Невідомі використовували “коктейлі Молотова”. Про це повідомляє “Фонтанка“.

Інцидент з підпалом стався у ніч на 26 жовтня. Камери спостереження близько 1.20 відобразили двох людей у будівлі на вулиці Савушкіна, 55, – останньому, після Ольгине, притулку платних інтернет-коментаторів. Невідомі приховували обличчя за масками. На чотири руки припали три пляшки з горючою рідиною. Вони були кинуті в вікно другого поверху. Почалася пожежа..

Як зазначає видання, на другому поверсі будівлі розташована редакція газети “Невские новости”. Представники “Невских новостей” звернулися в 34 відділ поліції Приморського району. Передали відеозапис. Збиток обіцяли порахувати.

Відомо, що “Невские новости” – один з медійних активів кремлівського ресторатора Євгена Пригожина. Газета 23 вересня брала участь в дивному флешмобі по відправці губернатора Полтавченка у відставку. “Вкид” активно підтримувався іншими виданнями, що зв’язані з Пригожиним.

На Савушкіна, 55, квартирують й інтернет-коментатори – десятки молодих людей, які за гроші намагаються сформувати потрібну громадську думку на ту або іншу тему. Спочатку ідеологічний офіс розташовувався в Ольгиному, завдяки чому коментатори увійшли в історію як “ольгинські тролі”.

У Петербурзі підпалили “фабрику кремлівських тролів”