У перший пленарний тиждень нової сесії Рада розгляне закони про КСУ, бурштин та аграрний сектор

verkhovna_rada_building
6 Лютого 2017, 14:21

У вівторок, 7 лютого, розпочнеться шоста сесія Верховної Ради VIII скликання.

Протягом пленарного тижня депутати планують розглянути низку законопроектів: про Конституційному суді України, про видобуток бурштину, інформатизації та зв’язку, і щодо аграрного сектора. Про це йдеться в порядку денному парламенту.

У вівторок, 7 лютого, в порядку денному парламенту – екологічні законопроекти. Один з них, «Про оцінку впливу на навколишнє середовище», повинні повторно розглянути з правками президента, решта – у другому читанні. Серед документів – законопроект про видобування та реалізації бурштину. Зазначимо, у першому читанні документ проголосували ще навесні 2015 року.

Запланований розгляд чотирьох законопроектів, присвячених інформатизації та зв’язку. Також планують розглянути законопроект про доступ до інфраструктури.

Кілька законопроектів, спрямованих на регулювання соцсфери, розглянуть у другому читанні.

У середу, нардепи будуть засідати тільки в першій половині дня. Вранці вони спробують ратифікувати угоди про співробітництво з Європейською організацією з питань юстиції, а також з урядом Герцогства Люксембург про уникнення подвійного оподаткування.

Парламент має розглянути низку постанов про рекомендації парламентських слухань, зокрема щодо прав дітей, становища молоді, а також щодо фінансування науки та освіти.

Наприкінці пленарного засідання в першому читанні планують проголосувати ряд законопроектів, присвячених біженцям з окупованих територій.

На четвер запланували насичений робочий день – у порядку денному понад 30 документів, перший з яких – про Конституційний суд України.

У другому читанні повинні проголосувати законопроекти, присвячені місцевому самоврядуванню.

Заплановано приділити увагу аграрному сектору – в першому і другому читанні повинні розглянути шість законопроектів. Ще кілька документів стосуються оподаткування спадщини, посилення відповідальності військовослужбовців та створення ЗСУ преси на час проведення АТО. Крім того, повинні розглянути законопроект «Про державну службу».

На вечір запланували розглянути ряд законопроектів у першому читанні, серед них – «Про фінансове оздоровлення державного підприємства «Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені А. М. Макарова».

В п’ятницю 10 лютого – традиційно відбудеться година запитань до уряду, а потім депутати спробують в першому читанні розглянути чотири законопроекти, серед яких – про безкоштовне оздоровленим в санаторіях інвалідів війни та щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій.

Джерело:

НБН

У перший пленарний тиждень нової сесії Рада розгляне закони про КСУ, бурштин та аграрний сектор