У Німеччині вимагають відсторонити Росію від двох наступних Олімпіад

olimpiada
23 Січня 2017, 15:14

Президент Німецького олімпійського спортивного союзу (DOSB) Альфонс Германн (Alfons Hörmann) закликав повністю заборонити Російській Федерації участь у Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані та 2020 року в Токіо в разі незаперечних доказів підтримки з боку держави застосування допінгу.

Про це він заявив у інтерв’ю виданню Welt am Sonntag, опублікованому в неділю, 22 січня.

“Головний олімпієць” Німеччини підкреслив, що така заборона стане “чітким сигналом” неприйнятності допінгу у світовому спорті. Умовою покарання він назвав доведення того, що “допінгова схема працювала за підтримки держави і що російський Національний олімпійський комітет однозначно порушив “Олімпійську хартію” (документ, де викладені ключові засади та принципи діяльності Міжнародного олімпійського комітету (МОК))”, – цитує агенція dpa.

Раніше президент МОК Томас Бах заявив про повторну перевірку всіх 254 проб російських спортсменів, взятих на Олімпіаді в Сочі 2014 року, а також всіх проб російських атлетів, які брали участь в Олімпійських іграх 2012 року в Лондоні.

Додамо, що за доповіддю про допінг в Росії, представленою 9 грудня, більше тисячі російських спортсменів та спортсменок у 30 видах спорту були причетні до маніпуляцій із позитивними допінг-пробами.

Нагадаємо, нещодавно німецький телеканал показав новий фільм про допінг у російському спорті.

Джерело:

Deutsche Welle