У Німеччині пілот провів ніч у літаку, що застряг на верхівці дерева

У Німеччині пілот провів ніч у літаку, що застряг на верхівці дерева ПоштівкаЧоловікові довелося заночувати у повітряному судні на висоті у 30 метрів
17 Серпня 2016, 12:21

 У Німеччині пілот надлегкого літака провів на дереві 12 годин. Судно втрапило у пригоду, однак не розбилось, а застрягло у гіллі на висоті у 30 метрів над землею, передає “5 канал“.

Як зазначається, інцидент стався неподалік Штутгарта. Рятувальники швидко прибули на місце події, але дістати пілота з першого разу не змогли, тож ночувати йому довелося у літаку на дереві.

“Через ландшафт цього регіону тут дуже важко проводити рятувальні операції. Перша наша спроба порятунку була невдалою”, – прокоментував речник поліції Хольгер Бінерт.

“Ми поспілкувалися з пілотом по мобільному телефону і повідомили, що перша рятувальна операція скасована через сильний вітер. Тому треба почекати наступної спроби”, – додав рятувальник Ральф Шарнберґер.

Як стало відомо, дістати 60-річного пілота змогли лише вранці. Наразі він почувається добре та не має жодних тілесних ушкоджень. Утім, про всяк випадок на ніч його лишили у шпиталі для обстеження.

У Німеччині пілот провів ніч у літаку, що застряг на верхівці дерева