У Німеччині можуть заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння

У Німеччині можуть заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння Поштівка
12 Жовтня 2016, 14:24

Бензинові і дизельні транспортні засоби можна починати вважати вимираючим видом в Німеччині і, можливо, в усьому Євросоюзі. Про це пише Forbes з посиланням на Der Spiegel.

Бундесрат (Федеральна рада Німеччини) прийняв резолюцію про повну заборону автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2030 року. Підвищення податків може прискорити цей процес. Влада Німеччини закликає Комісію ЄС в Брюсселі підтримати їх ініціативу. Якщо плани здійсняться, через 14 років на дорогах Євросоюзу буде тільки екологічний пасажирський транспорт, що не викидає в атмосферу вихлопні гази.

Юридично резолюція не має законодавчої сили та носить рекомендаційний характер. Проте, за даними Der Spiegel, європейські автовиробники стурбовані закликами переглянути існуючу практику оподаткування та зборів. Йдеться, перш за все, про дешеве дизельне паливо. У разі перегляду податкової політики на паливо, багатьом країнам-членам ЄС доведеться відмовитися від дизельних двигунів. У самій Німеччині продажі дизельного палива в серпні впали на 5%, в сусідній Франції – на 5,8%, а в Нідерландах – на 12,9%.

Експерти відзначають, що підвищення податків і збільшення цін на бензин стануть «початком кінця» для двигунів внутрішнього згоряння на бензиновому і дизельному паливі. Крім того, останній автосалон в Парижі показав, що автомобільна промисловість ЄС готується до переходу на електроенергію.

У Німеччині можуть заборонити автомобілі з двигунами внутрішнього згоряння