У Нацполіції анонсували масові перевірки автомобілів на дорогах

У Нацполіції анонсували масові перевірки автомобілів на дорогах Поштівка
11 Серпня 2016, 15:34

Під час місячника безпеки дорожнього руху, який триватиме в Україні з 12 серпня до 12 вересня,  нацполіція буде масово зупиняти транспортні засоби для перевірки. У такий спосіб боротимуться з п’яними водіями і шукатимуть викрадені авто. Про це 112.ua розповів начальник Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Ігор Бабич.

«Буде масова перевірка транспортних засобів. Кількість викрадень становить понад 7 тис. Величезна! Підставою для зупинки транспортних засобів для перевірки буде, якщо марка авто підходить під марку викраденого транспортного засобу. Тому що номерний знак може бути будь-який, техпаспорт може бути підроблений. Це й буде підставою для інспектора для того, щоб зупинити і перевірити, чи не в угоні авто, а заодно й перевірити стан водія, чи не п’яний він», – сказав Бабич.

На уточнювальне запитання, чи не стане подібна практика поверненням до безпідставних зупинок, як було під час ДАІ, Бабич відповів: «У кожного інспектора буде перелік вкрадених автівок, і він пред’являтиме водієві, що така марка в угоні».

На час цього періоду на дорогах буде посилено патрулі поліції. Можливо, залучатимуть Нацгвардію.