У найбільшому місті Африки через шум закрили майже 100 храмів

У найбільшому місті Африки через шум закрили майже 100 храмів Поштівка
2 Липня 2016, 10:21

Влада столиці Нігерії Лагоса оголосила про закриття 70 церков, 20 мечетей, 11 готелів, а також ряду пабів і клубів у спробі знизити рівень шуму на вулицях мегаполісу.

“Сьогодні ми здатні знизити рівень шуму лише приблизно на 35%. Цього недостатньо. Ми продовжимо діяти, поки не зменшимо шумове забруднення хоча б на 70-80%”, – заявив журналістам керівник Державного агентства з охорони навколишнього середовища Лагоса (LEPA) Шані Бола.

Як відомо, Лагос є найбільшим містом Африки. Наразі в ньому проживає близько 20 мільйонів людей; за прогнозами, до 2050 року населення мегаполісу подвоїться.

Однією з основних проблем найбільшого міста континенту є надзвичайно високий рівень шуму. Щодня співробітники LEPA отримують понад 50 телефонних дзвінків і 20 текстових повідомлень з приводу шуму. Джерелом останнього часто є церкви й мечеті, що використовують у житлових районах гучномовці.

Медики попереджають: за відсутності заходів боротьби з шумовим забрудненням багато жителів нігерійської столиці ризикують втратити слух. З огляду на це міська влада пообіцяла до 2020 року зробити Лагос “вільним від шуму”.

bublbe.com

У найбільшому місті Африки через шум закрили майже 100 храмів