У Москві презентували доповідь «Партія «Кримінальна Росія» про політсилу Путіна

У Москві презентували доповідь «Партія «Кримінальна Росія» про політсилу Путіна Поштівка
30 Серпня 2016, 16:50

У Москві презентовано доповідь «Партія «Кримінальна Росія» про російську партії влади «Єдина Росія», яку очолював президент РФ Володимир Путін, а зараз список партії на виборах до Держдуми РФ очолює прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв. Доповідь представив російський опозиціонер Ілля Яшин.

«Доповідь присвячена зв’язкам діючої партії влади з організованою злочинністю. Актуальність доповіді обумовлена ​​виборчою кампанією – вибори в Держдуму РФ через три тижні», – сказав Яшин.

Він висловив надію, що доповідь вплине на вибір росіян. При цьому Яшин зауважив, що для багатьох жителів РФ «Єдина Росія» асоціюється зі словами “Партія шахраїв і злодіїв”.

Яшин вважає, що за роки існування «Єдина Росія» привела до влади людей, замішаних в криміналі, корупції, шахрайстві і вбивствах. Він стверджує, що після приходу до влади Путіна оргзлочинність почала активно інтегруватися в органи влади і займати посади на всіх рівнях.

«Моя доповідь показує, що ми маємо справу не просто з окремими проявами, а з повноцінною системою, яка відкриває дорогу у владу величезній кількості представників організованої злочинності і кримінального світу», – сказав Яшин.

Він заявив, що такі процеси спостерігаються по всій країні і в доповіді представлена ​​карта злочинів «Єдиної Росії». «За злочинами єдиноросів можна складати підручник для академії МВС і ФСБ», – сказав опозиціонер.

«Цей спрут проїв всю систему державної та муніципальної влади, всю вертикаль влади», – підкреслив він.

У доповіді говориться, що партія “Єдина Росія” створена на базі руху «Єдність», яке було створено російським олігархом Борисом Березовським для забезпечення перемоги Путіна на виборах президента в 2000 році.

Нагадаємо, що «Єдина Росія» йде на вибори з гаслом «Більшість помилятися не може».