У Києві покажуть агітацію минулого століття

У Києві покажуть агітацію минулого століття Поштівка
20 Жовтня 2016, 15:50

Сьогодні в Київському Мистецькому Арсеналі покажуть європейські агітаційні плакати, виставка називається “Ефемероїдами. ХХ століття в плакаті”. Експозиція триватиме до 27 листопада, повідомляє Znaj.ua.

Ефемероїди – визначення, найкраще передає суть плаката – як швидкоплинність фізичного існування цього шматочка паперу, так і мінливість ідей і стереотипів, створених при його допомоги – пояснюють назву виставки і суть плакатного мистецтва організатори салону.

До експозиції увійшли кілька сотень плакатів, які представляють багато європейських держав, і передають основні суспільні настрої, які побутували в цих країнах протягом минулого століття. Тематика експонатів “Ефемероїдами. ХХ століття в плакаті”: пропаганда воєнного часу, вихваляння влади в тоталітарних режимах і реклама в капіталістичних країнах.

В рамках виставки в Мистецькому Арсеналі пройдуть лекції українських та зарубіжних мистецтвознавців, присвячені мистецтву плаката і пропагандистського творчості взагалі, покази агітаційних фільмом і мультфільмів ХХ століття, а також тематичні майстер-класи.

У Києві покажуть агітацію минулого століття