У Києві демонтують 350 газових заправок

31 Березня 2017, 12:28

У Києві знаходиться 353 автогазозаправних пункти (АГЗП), які розміщені без будь-яких дозвільних документів і протягом місяця вони будуть демонтовані

Кожен із цих пунктів несе пряму загрозу життю і здоров’ю киян, заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко, інформує прес-служба мерії.

“Із початку року демонтовано 59 таких пунктів. Це об’єкти, які знаходилися біля закладів охорони здоров’я, біля житлових будинків, біля об’єктів освіти. У разі виникнення надзвичайної ситуації безпосередня вибухова хвиля від такого балону, який підвішений у повітрі, сягає в радіусі 200 метрів, а розліт уламків – 500 метрів”, – повідомив керівник апарату.

Також він додав, що для узаконення кожного з цих автомобільних газозаправних пунктів має бути відведення земельної ділянки, декларація про готовність об’єкту до експлуатації і декларація безпеки, яка має подаватися до ДСНС та КМДА.

Станом на сьогодні в КМДА немає жодної декларації про безпеку та документів на відведення земельної ділянки під АГЗП.

“Місто готове до переговорів із тим бізнесом, який дотримується норм і не вестиме переговори з тими, хто їх не дотримується. 353 об’єкти АГЗП протягом минулого і цього року отримали відповідні приписи. Усіх їх демонтують”, – зазначив Бондаренко.

Протягом місяця всі зазначені об’єкти будуть демонтовані. Єдиними АГЗП, які можуть сьогодні функціонувати, є ті, що входять до складу стаціонарних автозаправних станцій.

Джерело:

espreso.tv

У Києві демонтують 350 газових заправок