У Києві актори безкоштовно навчать гумористичній імпровізації

У Києві актори безкоштовно навчать гумористичній імпровізації Поштівка
27 Вересня 2016, 17:17

7, 8 і 9 жовтня у Києві відбудеться IV міжнародний театральний фестиваль JoyFest. В програмі майстер-класи з гумористичної імпровізації та акторської майстерності англійською мовою. Про це розповідає «Gazeta.ua».

Протягом трьох фестивальних днів відбудеться показ конкурсних і позаконкурсних вистав на різних мовах. У конкурсній програмі представлені рівненський театр “Мельпомена” зі спектаклем “Ведмідь”, чернігівська творча ініціатива Theatrum mundi з моноспектаклем “Чому люди не …”, дніпровська студія “Театральний проект” зі спектаклем “Третє око” та багато інших.

Презентують виставки театральних афіш та карнавальних масок ручної роботи. Діятиме інтерактивна селфі-зона.

“Слоган нашого проекту: “Знайди мистецтво в собі”. З кожним наступним фестивалем ми відкриваємо неосяжний світ мистецтва все більшій кількості українців. Знайомимо українські театри з європейськими фестивальними традиціями, а іноземцям показуємо талановиту і готову до позитивних змін Україну”, – каже ідеолог і меценат проекту JoyFest Дмитро Поліщук.

Цьогоріч свої театральні роботи презентують театри України, Вірменії, Парагваю та Литви. Раніше на фестивалі побували українські театри Києва, Дніпра, Рівного, Харкова, Вінниці, Хмельницького, Кам’янця-Подільского. Театральні колективи Румунії, Італії, Грузії, Єгипту.

Вхід безкоштовний. Захід відбуватиметься за адресою: вул. Хрещатик, 14, у гранд-холі готелю “Хрещатик”.

У Києві актори безкоштовно навчать гумористичній імпровізації