У Китаї почали використовувати дрони-вогнеметники

20 Лютого 2017, 11:51

У Китаї використовують унікальних дронів-вогнеметників, щоб знищувати сміття на лініях електропередач.

Відзначається, що ці “малюки” можуть викидати вогонь не гірше ніж армійські вогнемети. Їх відправляють в місця, де людям знаходиться небезпечно. Особливо часто вони виконують роль утилізаторів сміття у важкодоступних і небезпечних місцях.

Забруднені лінії електропередач, дахи будинків, будівельні майданчики та інші індустріальні об’єкти в Китаї є досить великою проблемою. Далеко не завжди є можливість підігнати кран з бригадою прибиральників, щоб вони могли зібрати пластикові пакети, уривки газет, невелике побутове сміття та інші забруднюючі елементи.

Тому співробітники компаній з технічного обслуговування в Сан’яні вирішили випробувати модернізовану версію дрона, який зміг би ефективно спалювати сміття прямо в повітрі.

Варто відзначити, що в найближчому майбутньому ця розробка може бути використана у військових цілях. Ці дрони цілком можуть з’явитися на полях битв в наступні кілька років.

Як повідомлялося, американці створили пірнаючий дрон для дослідження морського дна, а в Японії створили бджіл-дронів для запилення рослин.

Джерело:

Обозреватель

У Китаї почали використовувати дрони-вогнеметники