У Держстаті порахували борги українців за комунальні послуги

3 Грудня 2018, 10:08

Як вказується у повідомлені Держстату, у жовтні українці сплатили за житлово-комунальні послуги – 5,4 млрд грн, що становить 77,5% від нарахованих за цей період сум

В Україні на кінець жовтня заборгованість населення за постачання природного газу становила 18 млрд грн без урахування тимчасово непідконтрольних територій Донбасу та окупованого Криму.

Про це йдеться у повідомленні Державної служби статистики, передає Поштівка.

Також, як зазначили у відомстві, на кінець жовтня населення заборгувало за централізоване опалення та постачання гарячої води – 10,2 млрд грн, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 4 млрд грн, за централізоване постачання холодної води та водовідведення – 3,1 млрд грн, за вивезення побутових відходів – 0,6 млрд грн, за постачання електричної енергії – 4 млрд грн.

Як вказується, у жовтні українці сплатили за житлово-комунальні послуги – 5,4 млрд грн, що становить 77,5% від потреби.

Середні нарахування за житлово-комунальні послуги, з урахуванням електроенергії (із розрахунку 150 кВт·год), на одного власника особового рахунку в жовтні 2018р. становили 871,7 грн.

Нагадаємо, за дев’ять місяців 2018 року борг населення за комуналку зріс на 5,9 млрд грн і досяг історичного максимуму – 38,2 млрд грн.