У Держдепі США пояснили неповну інформацію про кібератаки РФ

Джон Кірбі
10 Січня 2017, 09:58

Уряд США оприлюднив лише частину розслідування щодо втручання Росії у процес президентських виборів у США для того, щоб не розкрити свої розвідувальні джерела і методи, за допомогою яких була отримана ця інформація, заявив під час брифінгу у Вашингтоні речник Держдепу США Джон Кірбі.

“Не думаю, що повинні виникати здивування через те, що в незасекреченій частині абсолютно секретних оцінок і доповідей ми захищаємо наші джерела і методи”, – підкреслив Кірбі, відповідаючи на критику російської журналістки про відсутність конкретних доказів у оприлюдненій доповіді.

Він нагадав, що розвідувальне співтовариство США “прийшло до одного висновку”, в тому числі під час повторних перевірок.

“Минулого тижня відбулися публічні слухання щодо цих висновків”, – зазначив представник Держдепу, підкресливши, що після цього представників розвідки заслухали в закритому режимі.

У той же час, за словами Кірбі, розвідувальне співтовариство США самостійно визначає, яку інформацію розкривати для публічного оголошення.

Речник Держдепартаменту США також підкреслив, що рішення нинішньої адміністрації ввести санкції проти Росії “ґрунтується на достовірних відомостей, отриманих від усіх 17-ти розвідувальних відомств”. Він в черговий раз підкреслив, що Росія втручається у виборчий процес у Сполучених Штатах.

Нагадаємо, нацрозвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про “втручання Росії у вибори”. У документа є і секретна версія, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

Джерело:

НВ