У чому зустрічати 2017 рік

У чому зустрічати 2017 рік Поштівка
7 Грудня 2016, 17:36

В якому кольорі зустрічати 2017 рік Півня? Це питання вже починає цікавити модниць і красунь, які прагнуть блиснути прекрасним і стильним вбранням у новорічну ніч.

Також проблема, який колір на Новий рік 2017 обрати під час підготовки до свята, важливий для тих читачок, які свято вірять у гороскопи і передбачення. Адже від обраного кольору багато в чому залежить прихильність символу наступаючого року, його підтримка протягом усіх 12 місяців, благополуччя і процвітання. Давайте розберемося в цьому питанні.

В якому кольорі потрібно зустрічати 2017 рік

Отже, оскільки символ 2017 року – Вогняний Півень, то і кольори він обирає яскраві, червоні, гарячі. Проте це зовсім не означає, що Новий рік слід зустрічати виключно в червоних і помаранчевих вбраннях.

Прихильники ідеї про те, що на долю людини незмінно впливає те, в одязі якого кольору зустрічати 2017 рік, стверджують, що в новорічну ніч варто вдягатися у відтінки, наближені до червоного і помаранчевого, а також інші колірні варіанти: червоний, кораловий, золотий, срібний, рожевий, коричневий, бордовий, ліловий, жовтий. Також незмінно модні білий і чорний кольори теж вітаються у це свято.

До речі, якщо ти прихильниця спокійних і скромних відтінків, то питання, в якому кольорі зустрічати новий рік 2017, якщо не хочеться вдягати червону сукню, для тебе можна легко вирішити. Одягни своє улюблене вбрання, але зроби акцент на деталях: сумочка, туфлі, сережки, кольє, каблучки підбери по-справжньому яскраві і помітні.

Крім питання, в якому кольорі треба зустрічати 2017 рік, слід визначитися і з матеріалом, із якого буде пошитий святковий одяг. Півень порадіє хвилястим тканинам, наприклад, атласу, шовку, парчі.

Головне при святкуванні Нового року Півня не те, в сукні якого кольору зустрічати 2017 рік, а стиль і смак, з яким підібране вбрання. В обраному костюмі ти маєш випромінювати впевненість, бездоганність, елегантність і легкість. Деталі туалету можна підкреслити яскравими аксесуарами, і прикрасами з натуральними каменями, а не дешевими дрібничками. Якщо маєш можливість, підбери дорогі золоті прикраси – величний і гордий Півень гідно це оцінить.

Який колір на Новий рік підібрати для інтер’єру

Колір Нового року 2017 має переважати також і в інтер’єрі новорічного вечора. Стіл бажано сервірувати в теплих червоних тонах. Можна вдало використовувати поєднання контрастних білого і червоного кольорів. Наприклад, на червону скатертину виставити білий посуд або навпаки.

Свічки, кульки, шишки, фрукти та інші елементи декору, також обрані в яскравих червоних, золотистих і білих тонах, вигідно прикрасять новорічний стіл і створять святкову атмосферу, даруючи гостям відчуття затишку і домашнього комфорту. Півень обов’язково зверне увагу на все помпезне, пишне і блискуче.

Не забувай приділити особливу увагу стихії року – живому вогню у вигляді запалених свічок, ялинкових гірлянд, бенгальських вогнів, феєрверків і жаркого полум’я в каміні. Після належного вшанування стихії Вогню ти можеш бути впевнена, що твоє свято запам’ятається надовго і залишиться з твоєю сім’єю протягом усього року.

Джерело:

tochka.net