У Барселоні відкрили перший пляж для собак

У Барселоні відкрили перший пляж для собак Поштівка
22 Липня 2016, 12:18

Жителі Барселони витратили кілька років, щоб умовити місцеву владу на створення пляжу для собак. Нарешті чиновники здалися і організували на одному з міських пляжів спеціально обладнану для зручності чотириногих територію, пише «The Local».

У Барселоні проживають близько 41 000 собак, і їх присутність на міських пляжах загрожує масою незручностей. Адміністрації більшості пляжів або суворо обмежують число присутніх з собаками, або накладають великі штрафи за несанкціонований вхід з чотирилапими. Жителі міста знайшли компроміс в організації окремих зон для відпочиваючих в компанії з домашніми улюбленцями і домагалися здійснення цієї ідеї кілька років.

Виділена мерією міста зона розташована в кінці пляжу Левант, довжина якого 4,5 км і вміщує до 100 собак разом з власниками, які зобов’язані самостійно стежити за порядком на ділянці.

На площі в 1250 квадратних метрів обладнані туалети для тварин, фонтанчики для втамування спраги і спеціальні душові, щоб змивати солону воду і пісок з шерсті. Пляж для собак працюватиме до 25 вересня, після чого його закриють до наступного літнього сезону.

Тим часом експеримент влаштував не всіх жителів Барселони, багато з яких поскаржилися на те, що територія замала. Влада висловлює готовність вирішити цю проблему, тому ділянка на пляжі Левант можливо буде розширена в наступному році.

У Барселоні відкрили перший пляж для собак