У Бангладеш заборонять мати більше двох авто в родині

У Бангладеш заборонять мати більше двох авто в родині Поштівка
26 Вересня 2016, 10:50

Постійні багатокілометрові пробки в столиці Бангладеш, Дацці, змусили уряд країни прийняти непопулярне рішення і ввести обмеження числа автомобілів, які може мати одна сім’я. Про це повідомляє Сегодня.

Як заявив міністр автомобільного транспорту Обайдул Квадер, найімовірніше, жителям столиці доведеться задовольнятися двома машинами.

“Положення про обмеження числа машин на сім’ю вже включено в проект закону про автотранспорт, який найближчим часом буде представлений кабінету міністрів для остаточного затвердження, а потім винесено на обговорення парламенту. Треба вживати термінових заходів, адже вже зараз Дакка стала одним з найбільш густонаселених міст світу, причому це стосується не тільки людей, а й машин, що призводить до серйозних економічних і екологічних проблем”.

За даними міністерства, темпи зростання автопарку столиці в рази перевищують загальнонаціональні. Так, в 2015 році в усій Бангладеш була зареєстрована 21 тисяча нових приватних легкових автомобілів, з них 18,5 тисяч було поставлено на облік в Дацці.

У Бангладеш заборонять мати більше двох авто в родині