Тимошенко закликала спецслужби розслідувати Мінські переговори

Тимошенко закликала спецслужби розслідувати Мінські переговори Поштівка
13 Грудня 2016, 13:45

Народний депутат та лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що спецслужби повинні зайнятися розслідуванням переговорів української влади із терористами з так званих «ДНР» та «ЛНР».

Про це вона повідомила в ефірі одного з українських телеканалів.

Тимошенко розповіла, що український президент не повинен був погоджуватися на переговори із бойовиками та надавати їм право на підписи документів. Нардеп закликала спецслужби розслідувати це питання.

«Мені здається, що нашим спецслужбам треба ретельно і дуже предметно зайнятися тим, що взагалі Мінські переговори велися з нібито представниками так званих «ЛНР» і «ДНР», – заявила вона.

В свою чергу коментуючи візит Савченко Тимошенко зазначила, що депутати вільні у своїх діях і мають право робити те, що вважають за потрібне.

«Насправді, депутати можуть їздити туди, куди вони вважають за потрібне, але вести на рівні держави переговори з терористами, підписувати з ними документи, робити вигляд, що це домовляються дві частини одного народу – це просто дії проти України і проти миру. Це тупіковий варіант», – додала Тимошенко.

Нагадаємо, народний депутат України Надія Савченко заявила, що вона дійсно зустрічалася в Мінську з главами самопроголошених «ДНР» і «ЛНР». За словами Савченко, така зустріч була необхідною для досягнення домовленостей щодо звільнення українських полонених.

Також у “Батьківщині” підтвердили вихід Надії Савченко з партії.

Джерело:

Преса України

Тимошенко закликала спецслужби розслідувати Мінські переговори