Тимошенко відреагувала на провокацію з платними лобістами зі США

Лідер Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко
1 Квітня 2018, 10:28

Голова фракції «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що не замовляла та не оплачувала послуг компанії, яка, згідно з надісланими до Міністерства юстиції США документами, буде займатися лобістською діяльністю на її користь в Сполучених Штатах.

Про це вона повідомила у коментарі журналістам програми «Схеми», передає «Радіо Свобода».

Крім того, Тимошенко стверджує, що їй нічого невідомо про фірму Two Paths LLC (Делавер, США), яка підписала контракт на надання цих послуг в її інтересах і зобов’язалась за них сплачувати 65 тисяч доларів щомісяця.

«Категорично – ні (не надавала кошти, – ред.). Я взагалі ці компанії не знаю, не розумію, хто замовляв, як замовляв. Це для мене таке ж питання, як і для вас», – відповіла Тимошенко.

Вона повідомила, що не знайома з керівником лобістської компанії Avenue Strategies, колишнім помічником президента США Дональда Трампа Беррі Беннеттом, який раніше розповів в інтерв’ю виданню The Hill, що працюватиме «лише персонально на Юлію Тимошенко, щоб організувати кілька її візитів» до США.

«Я не знайома з Беррі Беннеттом в принципі. Але якщо він до мене добре ставиться, якщо він готовий якось зі мною співпрацювати чи допомагати, я абсолютно «за», – заявила політик.

Також Юлія Тимошенко підтвердила, що зустрічається з американськими чиновниками.

«У нас дуже багато зв’язків. Це зв’язки дружні. Це зв’язки людей, які власне дуже добре дивляться на Україну, ми любимо Україну і працюємо для України», – заявила лідерка «Батьківщини».

Водночас вона зазначила, що грошей за ці зустрічі не платить: «Категорично – ні».

Довідка.

«Схеми: корупція в деталях» – проект Радіо Свобода – щотижнева телевізійна програма розслідувань та аналітики про велику політичну корупцію. Програма утримується за кошти платників податків із США – її фінансує Конгрес США через відповідні гранти. Журналістів програми неодноразово звинувачували у порушенні правил журналістської етики, створенні замовних матеріалів, заангажованості, подвійних стандартах і відвертій брехні.