Тимошенко розповіла про організатора плану “Шатун” та зв’язки з Медведчуком

Тимошенко розповіла про організатора плану "Шатун" та зв'язки з Медведчуком Поштівка
23 Листопада 2016, 16:46

Лідерка фракції ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко заявила, що не підтримує ніяких відносин із лідером громадського руху “Український вибір” Віктором Медведчуком.

“Я знаю, що ця програма “Шатун” базується на абсолютно спекулятивних, нічим не обґрунтованих звинуваченнях у тому, що у мене є зв’язки з Віктором Медведчуком. Із Медведчуком я не спілкуюся, я не бачилася з ним багато років “, – сказала Ю.Тимошенко на брифінгу в Києві в середу.

Вона також заявила, що так звана програма “Шатун” організована президентом України Петром Порошенком для того, щоб припинити масові акції проти діючої влади, проти президента” та щоб дискредитувати її діяльність.

“Питання про Віктора Медведчука необхідно задавати Петру Олексійовичу Порошенку, який делегував Віктора Медведчука до тристоронньої групи на мінських переговорах від держави Україна. Також щодо співпраці з Російською Федерацією необхідно ставити запитання Петру Олексійовичу Порошенку, який має в Росії бізнес-імперію… І ця бізнес-імперія сплачує до державного бюджету Росії сотні мільйонів рублів, фінансуючи агресію проти України та фінансуючи, по суті, вбивство наших військових на сході. Ось за що потрібно відповідати”, – наголосила Ю.Тимошенко.

Як передає кореспондент агентства “Інтерфакс-Україна”, журналіст – представник агентства “Актуальна правда” поставив Ю.Тимошенко кілька провокаційних питань, на які вона відповіла. Потім він почав кричати, поводитися агресивно й дістав зі своєї сумки пачку макаронних виробів і пакет, в якому, за його словами, була крупа. Після цього представники “Батьківщини” та охорона спробували вивести журналіста із зали, де відбувався брифінг. Він почав чинити опір. Відбулася сутичка, на місце прибули патрульні поліцейські для врегулювання ситуації.

Як повідомлялося, 17 листопада лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Ю.Тимошенко домовилася з президентом Росії Володимиром Путіним із використанням В.Медведчука розхитати ситуацію в Україні та привести Ю.Тимошенко до влади. “Тому я вимагаю від Порошенка позбавити Тимошенко українського громадянства і вислати до Росії – на неї там із нетерпінням чекають”, – заявив О.Ляшко.

Джерело:

Інтерфакс-Україна

Тимошенко розповіла про організатора плану “Шатун” та зв’язки з Медведчуком