Туреччина хоче залучити більше українських туристів

1 Квітня 2016, 01:03

Міністр культури і туризму Туреччини Махір Унал повідомив про те, що Туреччина хоче збільшити кількість українських туристів в цьому році. Він також підкреслив, що країна готова сприяти цьому процесу і продемонструє свою гостинність кожному громадянину України. За результатами минулого 2015 року загальна кількість приїжджих в сусідню країну склала 730 тисяч чоловік. Уряд Туреччини має намір збільшити цей показник на цілих 40%.

«Наша мета у 2016 році – збільшити прийом туристів з України з 730 тис. до 1 млн осіб. Ми продемонструємо кожному, хто до нас приїде, нашу гостинність», – сказав міністр на презентації стенду Туреччини на виставці UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм» в Києві в середу. За словами Махір Унала, важливу роль у розвитку туризму відіграють і туроператори і авіаперевізники, які надають максимально можливу кількість рейсів з українських міст в турецькі, а також пропонують вигідні путівки. Зараз Turkish Airlines є одним з найбільших перевізників, які присутні на ринку України. Крім того, нещодавно були відкриті рейси по сьомому українському напрямку – Івано-Франківську.

Варто зазначити, що з 30 березня 2016 року, Turkish Airlines почали здійснювати регулярні щоденні рейси у напрямку Стамбул-Івано-Франківськ-Стамбул. Цей напрямок додався до шести стамбульських маршрутах з України – Київ, Одеса, Львів, Дніпропетровськ, Херсон та Запоріжжя.

В офісі з питань культури та інформації посольства Туреччини в Україні агентству «Інтерфакс-Україна» повідомили, що турпотік до Туреччини з України за підсумками 2015 року склав 706,551 тис. Осіб.

Туреччина хоче залучити більше українських туристів