Троє посадовців Миколаївської ОДА вкрали 5 мільйонів

Троє посадовців Миколаївської ОДА вкрали 5 мільйонів Поштівка
19 Липня 2016, 14:32

Трьом посадовцям Миколаївської обласної державної адміністрації повідомлено про підозру в розкраданні бюджетних коштів, повідомляє прес-служба Нацполіції. Кошти виділялись на будівництво  селищного водопроводу.

Проте, як з’ясували слідчі, майже 5 мільйонів гривень пішли не на будівництво, а до кишень посадовців. Під підозру потрапили начальник та заступник одного з відділів ОДА, а також т.в.о. директора комунального підприємства обласної ради та директор комерційного підприємства.

«Сам водопровід побудували, але під час проведення робіт використали неякісне обладнання. Труби, які використовували під час будівництва мережі питного водопостачання не відповідають вимогам держстандарту. Їх взагалі не можна було встановлювати, так як вони не витримають тиск води, що у подальшому призведе до їх руйнації», – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом Баштанською місцевою прокуратурою було відкрито кримінальне провадження за кількома статтями Кримінального кодексу України: ч.5 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становище), ч.1 ст.366 (Службове підроблення) та ч.2 ст.367 (Службова недбалість).

В ході розслідування оперативники УЗЕ встановили ще 8 фактів злочинної діяльності зазначених осіб, по яких також розпочато кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Сума збитків, завданих державі становить близько 5 мільйонів гривень.

Наразі всім учасникам схеми слідчі слідчого управління обласної поліції повідомили про підозру.

Троє посадовців Миколаївської ОДА вкрали 5 мільйонів