Третю річницю Революції гідності охоронятимуть 15000 правоохоронців

Третю річницю Революції гідності охоронятимуть 15000 правоохоронців Поштівка
21 Листопада 2016, 11:50

В період відзначення третьої річниці Революції гідності 21-22 листопада громадський порядок у Києві охоронятимуть 6000 правоохоронців, по всій Україні – 15 000, повідомив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

“21-22 листопада, у період відзначення третьої річниці Революції гідності, під час проведення масових заходів рівень терористичної загрози у столиці залишається підвищеним”, – заявив він.

За його словами, до охорони громадського порядку будуть залучені спецпідрозділи Національної поліції, Національної гвардії і кінологічна служба.

Крім того, створено оперативний резерв МВС, який буде негайно притягнутий у разі виникнення позаштатних ситуацій.

“У місцях проведення заходів та місцях масового скупчення людей 21 листопада буде встановлено рамки з металошукачами, наряди поліцейських з металодетекторами, працюватимуть кінологи і оперативники в цивільному”, – попередив радник міністра.

Шкіряк не виключає, що для здійснення провокаційних дій може використовуватися патріотична риторика і гасла.

“На жаль, за оперативною інформацією, російські спецслужби і внутрішні антидержавні, деструктивні сили не залишають намірів здійснення провокацій у святій для кожного патріота України день – День Гідності та Свободи”, – підкреслив радник глави МВС.

За його словами, правоохоронці будуть знаходитися у посиленому режимі до 24-25 листопада.

Нагадаємо, у зв’язку з масовими заходами до річниці Революції гідності у понеділок, 21 листопада, буде обмежено рух автотранспорту по деяких центральних вулицях Києва.

Крім того, заплановано закриття входу і виходу зі станції метро Хрещатик до вулиці Інститутської.

Джерело:

Корреспондент.net

Третю річницю Революції гідності охоронятимуть 15000 правоохоронців