Трамп пояснив рішення збільшити бюджет Пентагону

Дональд ТрампПрезидент США Дональд Трамп
28 Лютого 2017, 10:01

Президент США Дональд Трамп назвав історичним рішення збільшити військовий бюджет країни більш ніж на 9% на $54, повідомляє Reuters.

“Це історична подія і послання світу в ці тяжкі часи. Ми повинні гарантувати, що у наших відважних військовослужбовців є інструменти, необхідні для запобігання війни та якщо покличуть боротися за наше ім’я, щоб зробити тільки одну річ: перемагати”, – сказав він.

Витрати на оборону за поточний фінансовий рік склали $584 млрд. Трамп планує збільшити фінансування Пентагону на 9,2% на $54 млрд. Наступний фінансовий рік у США починається в жовтні.

Нагадаємо, що за даними джерел Reuters, Трамп має намір збільшити витрати на оборону на $54 млрд і скоротити невійськові витрати. За словами джерела агенції, пропозиція Трамп, окрім скорочення невійськових витрат, а включає в себе скорочення допомоги іншим державам.

У той же час, міністр фінансів Стівен Мнучін в ефірі Fox News заявив, що бюджетні пропозиції Трампа не включають скорочення федеральних соціальних програм, наприклад, медичного страхування.

Раніше американський лідер вже наголошував, що буде прагнути суттєво модернізувати збройні сили США в їх наступальних і оборонних можливостях, що зробить оборону країни “більшою, кращою і сильнішою, ніж будь-коли”.

Джерело:

НВ

Трамп пояснив рішення збільшити бюджет Пентагону