Трамп обіцяє розглянути питання відновлення тортур як методу допиту

trump_smile
26 Січня 2017, 13:34

Президент США Дональд Трамп заявив, що він “абсолютно” впевнений у тому, що такий вид тортур, як імітація утоплення, є дієвим, та розглядатиме питання про відновлення даного виду тортур як методу допиту, якщо буде отримано схвальну рекомендацію від міністра оборони США Джеймса Меттіса та директора ЦРУ Майка Помпео.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ABC News.

“В цьому питанні я покладатимусь на Помпео та Меттіса і мою команду. І якщо вони будуть проти, то тоді добре. Якщо підтримають, то я працюватиму в цьому напрямку. Я хочу робити все в межах того, що дозволено законом”, – сказав Трамп.

“Але чи думаю я, що це працює? Абсолютно, я гадаю, що це дієво”, – додав він.

Трамп пояснив, що важливо переглянути використання тортур – імітації утоплення – як метод допиту. “Ми не граємо на рівних з ними”, – додав він.

“Коли вони [терористи] відрубують голови нашим людям та іншим. Коли вони відрубують голови людям за те, що ті християни на Близькому Сході, коли бойовики ІДІЛ роблять те, що ніхто не чув ще з часів Середньовіччя, то чи впевнений я щодо методу тортур утопленням? Наскільки я розумію, ми повинні боротися з вогнем за допомогою вогню”, – сказав він.

Повідомляється, що під час президентської кампанії в 2016 році Трамп пообіцяв повернути використання тортури утопленням та інші методи допиту.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп збирається створити так звані зони безпеки для сирійських біженців.

Джерело:

Європейська правда