Трамп має намір скасувати 70% указів Обами

26 Грудня 2016, 12:14

Екс-спікер Палати представників Конгресу Ньют Гінгріч, який є довіреною особою Дональда Трампа, заявив, що обраний президент США після інавгурації скасує до 60%-70% указів, підписаних Обамою, повідомляє Washington Times.

“Я вважаю, що президент Обама починає усвідомлювати, що його спадщина, подібно до надувної ляльки, з якою просочується повітря, починає поступово меншати. Його укази на 60% або 70% будуть анульовані Трампом”, – сказав він.

Гінгріч також висловив сподівання, що новому президенту за допомогою “кмітливих юристів” вдасться добитися відміни або відстрочення набрання чинності навіть тих указів свого попередника, які в силу об’єктивних обставин не підлягають перегляду або скасуванню.

Нагадаємо, раніше президент США Барак Обама заявив про те, що республіканець Дональд Трамп буде підтримувати добрі відносини між США і НАТО.

Трамп заявляв, що для нього було великою честю зустрітися з Обамою у Білому домі. Він припустив, що міг би звернутися до Обамі за порадою в майбутньому і висловив сподівання, що політики зможуть провести ще багато зустрічей.

Джерело:

НВ

Трамп має намір скасувати 70% указів Обами