Том Круз доручив саєнтологам знайти йому дружину

Том Круз доручив саєнтологам знайти йому дружину Поштівка
3 Серпня 2016, 11:47

Днями одна з колишніх послідовниць Рона Хаббарда розповіла, що за випадковим збігом обставин мало не стала коханою самого Тома Круза.

Як виявилося, кілька років тому Кеті Шенкельберг проходила відбір на навчальні курси, які курирувалися безпосередньо представниками церкви саєнтології, але, за словами дівчини, в якийсь момент їй почали ставити вкрай дивні питання: “Мене запитали:” Звідки ви родом? Наскільки ви залучені в роботу церкви? Як ви ставитеся до Тома Круза? “Я не думала, що це може якось вплинути на моє подальше навчання, тому щиро зізналася, що не виношу Круза і вважаю його дуже самозакоханим”, – зізналася Кеті, пише «Обозреватель».

Але на цьому історія не закінчилася: “Як тільки я вийшла з кабінету, дівчина, яка чекала за дверима, відразу ж запитала:” Ну і як пройшла твоя співбесіда? “Спочатку я щиро не зрозуміла, що вона має на увазі, тому попросила пояснити : “Ти що, не знала, що проходиш кастинг на роль коханої Тома Круза?” Після цього мені все стало зрозуміло”, – розповідає Шенкельберг.

Нагадаємо, що деякий час тому в мережі з’явилася інформація про те, що представники церкви саєнтології намагаються повністю контролювати життя актора, взявши на себе і обов’язок з пошуку його майбутньої дружини. До слова, на думку інсайдерів, обидва шлюби Круза розпалися саме через несхвалення саєнтологів. Крім того, представники культу забороняють Тому спілкуватися з дочкою.