Телеканал ZIK переходить до скандально відомого Дронова – експерт

У березні 2018 учасники організації «Братство» на чолі з лідером Дмитром Корчинським пікетували офіс телеканалу ZIK в Києві з мктою запобігти продажу каналу проросійському бізнесмену Віктору Медведчуку.
30 Квітня 2018, 03:37

Телеканал ZIK переходить до скандально відомого бізнесмена з оточення Фірташа і Льовочкіна

«ZIK – один з каналів, який тримався на рівновіддаленій відстані від олігархічних груп, а зараз, в рамках підготовки до президентської кампанії, переходить до Дмитра Дронова, голові правління «Київоблгаз», наближеному до Фірташа і Льовочкіна бізнесменові» – про це заявив в ефірі каналу NewsOne політичний експерт Володимир Цибулько.

Також політолог зазначив, що медійні ресурси зараз концентруються в рядах сил опозиції, а не влади, як це зазвичай прийнято вважати. А сама виборча кампанія буде глибоко технологічною.

«Дронова також пов’язують з Карплюком – мером Ірпеня, бенефіціаром партії «Нові обличчя», популярної в тієї ж Київської області. Партія може стати однією з альтернатив Опозиційному блоку на парламентських виборах 2019», – додав Цибулько.

Нагадаємо, що згідно з інформацією медіа-експерта Сергія Дідковського, який теж підтверджує той факт, що з боку Льовочкіна і Фірташа покупкою каналу ZIK зайнявся Дмитро Дронов, який керує «Київоблгазом», володіє мережею газових заправок і є соратником мера Ірпеня Володимира Карплюка. Дронов і Карплюк – одні з найбільших землевласників в Київській області.

Дідковський також зазначив, що ZIK після з’єднання зі структурами Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа перетворюється в передвиборний актив, який буде працювати рівно до тих пір, поки не перетвориться на пасив.

Медіа-експерт також зауважив, що телеканал ZIK – динамічно зростаючий канал, який у рік виборів, швидше за все, дорого обійшовся власникові. “Той, хто його контролює, може по праву вважатися олігархом”, – додав він.

Дмитро Дронов відомий в українських і російських ЗМІ через відключення українських міст від електропостачання, зокрема – йдеться про славнозвісне місто Славутич.

Раніше телеканал ZIK належав власнику ФК “Карпати” львівському бізнесмену Петру Димінському. В серпні 2017 року він став підозрюваним у скоєнні смертельного ДТП у Львівській області. Як зазначив Сергій Дідковський, в медіаспільноті обговорювалася новина про вимагання частки  Димінського в каналі в обмін на закриття кримінальної справи.