Тарифи на проїзд у громадському столичному транспорті ростуть через корупцію і безгосподарність в КМДА

Київське метроКиївське метро, час пік. Станція "Золоті ворота".
25 Травня 2017, 08:36

Тарифи на комунальний транспорт в Києві підвищуються через неналагодженність внутрішнього аудиту і квітнучу безгосподарність в мерії.

Про це в коментарі ГолосUA повідомив експерт з транспортних питань В’ячеслав Коновалов.

«Безгосподарність в КМДА у нас процвітає все більше. Адже в мерії абсолютно не налагоджений внутрішній аудит. У підсумку йде банальна підміна понять. Всім показують яскраву картинку, як міська рада активно закуповує нові одиниці транспорту, а з іншого боку підвищують тарифи і кажуть, що це вимушена необхідність », – сказав В. Коновалов.

За його словами, за допомогою реклами Київ може заробляти величезні суми щороку.

«Адже у метрополітену на рекламі є чистий прибуток. Все це мимоволі наштовхує на думку про те, що в КМДА працюють або разгильдяи, або процвітає корупція. Адже при розумному підході підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті можна було б уникнути», – резюмував В. Коновалов.

Нагадаємо, в Києві з 15 липня подорожчає проїзд у громадському транспорті. Згідно проекту розпорядження “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху”, вартість поїздки в метро становитиме 5 гривень замість нинішніх 4 гривень, а в наземному транспорті – 4 гривні замість 3 гривень.

При використанні пластикової безконтактної картки вартість поїздки в метро складе від 5 гривень (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 гривні при поповненні на 50 поїздок. Разовий квиток на міську електричку буде коштувати 5 гривень.