Таксистам хочуть зменшити розмір плати за ліцензію в 10 разів

Таксистам хочуть зменшити розмір плати за ліцензію в 10 разів Поштівка
11 Жовтня 2016, 16:05

Міністерство інфраструктури пропонує максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію – до 150 гривень. Про це повідомив заступник міністра інфраструктури Дмитро Роменський, передає Економічна правда.

«Дійсно є проблема: величезна частина всіх перевезень таксі перебуває у тіні, нові робочі місця не створюються, не сплачуються податки, та не завжди якість таких послуг і безпека пасажирів на належному рівні», – написав Роменський.

«Суть та ідеологія законодавчих ініціатив Мінінфраструктури: максимально спростити доступ нових учасників до ринку перевезень таксі, в 10 разів зменшити розмір плати за ліцензію (плата буде – 150 гривень), легалізувати тих осіб, які працюють у тіні за договором з інформаційно-диспетчерськими службами, у тому числі через мобільні додатки», – повідомив він.

За словами заступника міністра, «особи, які заробляють підвозячи пасажирів на своєму авто, мають сплачувати тільки податок з отриманого доходу чи єдиний податок, за простою та зручною процедурою».

«Але поряд з спрощенням та дерегуляцією планується посилити контроль та санкції за порушення вимог законодавства в цій сфері», – підсумував він.

Таксистам хочуть зменшити розмір плати за ліцензію в 10 разів