Сильна буря на Сонці знищить Землю в найближчому майбутньому

Сильна буря на Сонці знищить Землю в найближчому майбутньому Поштівка
26 Вересня 2016, 09:43

Сильна буря на Сонці знищить Землю в найближчому майбутньому Вчені з NASA вважають, що життя на Землі може постраждати від найсильнішої бурі, яка відбудеться незабаром на Сонце.

До такого висновку вони прийшли, проаналізувавши процеси, які відбуваються на нашій зірці.

Як розповідають астрофізики, найпотужніші геомагнітні бурі відбувалися на Сонце вже не один раз. І деякі з них вже вражали нашу планету. Зокрема, відомо про найсильнішу геомагнітної бурі 1859 року отримала назву «явище Каррінгтора» на честь одного з британських вчених, який зафіксував спалах на Сонці.

Зараз же вплив буде набагато відчутнішою. Адже людство багато в чому залежить від електроніки, яка вкрай чутлива до подібного роду впливам. Експерти вважають, що найпотужніша геомагнітна буря може знищити магнітне поле нашої планети. Під впливом геомагнітних хвиль, можуть впасти всі літаки, які в цей момент знаходяться в повітрі. Також будуть пошкоджені супутники зв’язку і GPS. Зітреться вся пам’ять на комп’ютерах і мобільних пристроях.

Раніше NASA публікувало кадри року життя Сонця. Ролик демонструє найпотужнішу спалах на зірці, що відбулася в 2012 році. На щастя, тоді геомагнітні хвилі пройшли повз Землю. Але ось чи пощастить нашій планеті так в наступний шторм на Сонці, ніхто не готовий сказати.

kordon.com.ua

 

Сильна буря на Сонці знищить Землю в найближчому майбутньому