Супутники Марса починають руйнуватися

Супутники Марса починають руйнуватися Поштівка
7 Липня 2016, 12:54

Учені визначили, що Деймос і Фобос раніше були пов’язані з Марсом як астероїди.

За деякими припущеннями, вони взагалі могли бути складовою поверхні червоної планети, пише «Телеграф».

Спочатку під час дослідження Деймоса і Фобоса, їх позначили астероїдами, навіть припускали, що така незвичайна форма характерна і для планет. Але в середині минулого століття було зроблено відкриття, яке поклало край усім припущенням. Вчені віднесли гігантські небесні тіла до супутників Марса.

Ця гіпотеза вирішує відразу кілька загадок про Фобос і Деймос, і вона може бути спрямована на пошук геологічних даних про Червону планету. Тепер серія комп’ютерного моделювання відтворить правдоподібну послідовність подій формування поверхні тіл як надалі супутників Марса. На даний момент вчені не впевнені в походженні Деймоса і Фобоса. Фахівці не можуть досі зрозуміти структуру поверхні через їхній неоднорідний склад.

Проби дали зрозуміти, що земля у Фобоса пухка, але не здатна прийняти для вирощування рослини з Землі. Деймос нічим не відрізняється від свого аналогічного супутника. Основною версією походження є те, що космічні тіла від’єдналися від Марса, після чого просто зіткнулися з іншим тілом, утворивши сферу. Завдяки комп’ютерному моделюванню, фахівці сподіваються вивчити і походження Місяця як супутника Землі.

Також це дасть можливість досліджувати і інші теорії виникнення планет. Зараз багато хто вважає, що це сталося в результаті Великого вибуху, але нові відкриття дають засумніватися в цьому. Також є теорія про третій супутник, але вона не підтверджена.

Супутники Марса починають руйнуватися