Сума “грошей Януковича” за 3 роки зменшилася зі 100 млрд до 1,8 млрд доларів – Томенко

ЯнуковичЯнукович радіє.
4 Травня 2017, 11:11

З кожним новим генпрокурором сума так званих грошей Януковича, які підлягають конфіскації, постійно зменшувалася.

Сума так званих грошей Януковича, які підлягають поверненню в Україну, зменшувалася з кожним новим призначенням генерального прокурора з часів Майдану.

Про це заявив політик Микола Томенко в ефірі одного з телеканалів.

Він зазначив, що перший у постмайданній Україні керівник Генеральної прокуратури Олег Махніцький озвучив суму в 100 млрд доларів, які були викрадені президентом-втікачем Віктором Януковичем.

За його словами, з кожним новим генпрокурором та прем’єр-міністром ця сума зменшувалася і вже у зв’язку з законом про спецконфіскацію вона становила 1,5-1,8 млрд доларів.

Також Томенко прокоментував невідповідність заяв керівників держави щодо суми «грошей Януковича», яку вдалося конфіскувати.

“Загальна сума становить 1 млрд 299 млн доларів, що набагато менше заявлених раніше сум. Я як людина, яка відповідально ставиться до політики, вважаю, що не може генпрокурор, секретар РНБО говорити 1,5 млрд, а президент 1,1 млрд доларів”, – наголосив політик.

Нагадаємо, вчора президент Петро Порошенко повідомив, що операція із зарахування конфіскованих $1,1 млрд грошей «сім’ї Януковича» на рахунки Державного казначейства завершена 3 травня.

Раніше Петро Порошенко заявив, що вилучені судом 1,5 млрд доларів оточення екс-президента Віктора Януковича стабілізують національну валюту.