Суд виніс вирок працівникам сумської «Укрпошти», які загубили мішок з 415 тис. грн.

Logo_Ukrposhta
20 Січня 2018, 18:13

Тростянецький районний суд визнав винними у службовому недбальстві двох працівників Сумської дирекції «Укрпошти»,  які у січні 2015 р. по дорозі до  відділення пошти Лебединського району загубили з службової машини цілий мішок грошей – 415,5 тис. грн., призначених для виплати пенсій,  повідомив сьогодні  «Ваш шанс».

За результатами досудового розслідування було встановлено,що одна з дверей автомобіля, в якому перевозилися гроші і пошта, через недбалість працівників «Укрпошти» була   нещільно закрита. На під’їзді до с. Бишкінь (Лебединський район)  водій побачив, що дверь середнього відсіку відкрита, і зупинив машину. Вийшовши, він побачив, що мішка з грошима немає. Він здогадався зупинити наступний автомобіль, що їхав в тому ж напрямку, водій якого сказав йому, що бачив вишневу «шістку», в яку вантажили мішки. Вона рухалася в напрямку Сум. Розшук цієї машини поліцією результатів не дав. «Укрпошті» довелося виплатити пенсії з власних обігових коштів.

Суд засудив, винних у тому, що сталося, двох працівників «Укрпошти»  до двох років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном два роки. Також вони мають спільно погасити 415,5 тис. грн. матеріальних збитків, які завдані «Укрпошті».