Суд остаточно заборонив легкоатлетам з Росії виступати на Олімпіаді-2016

Суд остаточно заборонив легкоатлетам з Росії виступати на Олімпіаді-2016 Поштівка
21 Липня 2016, 12:11

Спортивний арбітражний суд відхилив позов Російчької Федерації на заборону Міжнародної федерації легкої атлетики на участь росіян у Олімпіаді-2016.

До Спортивного арбітражного суду (CAS) зверталися Олімпійський комітет Росії (ОКР) і 68 російських легкоатлетів з позовом до Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

Таким чином російські легкоатлети остаточно не отримали дозволу на виступ на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро під прапором своєї країни, повідомляється на офіційному сайті суду.

Раніше ОКР і IAAF уклали арбітражну угоду, вибравши CAS як останню інстанцію для вирішення суперечки про участь 68 спортсменів в Олімпіаді, яка пройде з 5 по 21 серпня.

IAAF усунула збірну Росії від усіх міжнародних змагань через систематичне порушення її представниками допінгових правил.

18 липня Всесвітня допінгова агенція рекомендувала Міжнародному олімпійському комітету не допускати збірну Росії до Олімпіади-2016 взагалі, через махінації з допінгом підтримані на державними рівні

Остаточне рішення щодо можливої дискваліфікації збірної Росії буде ухвалено 23-24 липня. Очікується, що одними з вирішальних факторів при його ухваленні стане рішення CAS, щодо російських легкоатлетів.

Суд остаточно заборонив легкоатлетам з Росії виступати на Олімпіаді-2016