Сучасний стан доріг на 97% не відповідає потребам економіки – Шимків

автомобільна дорогаАвтомобільна дорога з Кропивницького в Миколаїв, 2017 рік
26 Травня 2016, 11:08

Сучасний стан дорожньої мережі на 97% не відповідає потребам економіки та потребує капітального поточного ремонту. Про це повідомив заступник глави Адмінстрації президента Дмитро Шимків під час брифінгу.

“Щодо інфраструктури. Сучасний стан дорожньої мережі на 97% не відповідає потребам економіки та потребує капітального поточного ремонту. Відповідно, один із пріоритетів, це питання розвитку автомобільної інфраструктури, автомобільного сполучення. Будівництво, реконструкція і ремонт 1,7 тис. км автомобільних доріг, збільшити кількість вагових комплексів від 34 до 105 одиниць. Створення ефективної моделі управління залізничним транспортом і відповідно прийняття закону про залізничний транспорт України “, – сказав Шимків.

Також, заступник голови АП розповів про заплановані реформи в аграрній сфері: “В аграрній сфері – це введення обороту прав довгострокової оренди на землі сільськогосподарського призначення, їх продаж і заставу. Створення механізму економічного стимулювання сталого та ефективного землекористування”.