Столичні депутати закликають киян не сплачувати за комунальні послуги

9 Лютого 2017, 14:28

На сьогоднішньому пленарному засіданні Київради обговорювалося ключове для мешканців Києва питання : проблеми нарахування за комунальні послуги у столиці та вирішення «захмарної» вартості наданих послуг.

У процесі обговорення доповідачем по ситуації виступив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. У своїй доповіді Пантелеєв зазначив, що проблему фактично усунуто і кожен випадок розглядався окремо. Заступник голови запевнив у виявленні помилок при нарахуваннях та зауважив щодо посилення контролю з боку міста задля не повторення подібних ситуацій.

Кожен депутат мав можливість висловити власну думку після виступу Петра Пантелеєва, та більшість з них ратували за комплексне вирішення цієї проблеми, у тому числі ґрунтовного підходу щодо покращення енергозбереження столичних будинків.

Інші були дещо категоричні у своїх висловлюваннях. Так, депутат від «Солідарності» Ярослав Діденко закликав містян не сплачувати нарахування за надані комунальні послуги.

– Кияни мають приймати безпосередню участь у процесі зняття показників з лічильників, тільки тоді можна бути впевненими у відповідності і правдивості тієї вартості, яку зазначають у квитанціях. Ми, як депутати, можемо додатково виступати спостерігачами. Я особисто не сплатив минулу платіжку і закликаю киян не сплачувати допоки не буде цілковитого перерахування згідно правил, – заявив депутат.

Столичні депутати закликають киян не сплачувати за комунальні послуги