Стокгольм передав Києву символічний ключ Євробачення

31 Січня 2017, 15:13

Перша урочиста подія Євробачення-2017 – передача символічного ключа від Євробачення меру міста-господаря цьогорічного пісенного конкурсу відбулася у Колонній залі Київської міської державної адміністрації сьогодні, 31 січня.

Під час заходу пані Єва-Луїза Ерландссон Слорак, Президент міської ради Стокгольма, міста, де конкурс проходив у 2016-му, передала цей ключ меру Києва Віталію Кличку. Ця церемонія засвідчила передачу обов’язків господаря Євробачення новому місту-господарю.

Виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд говорить: “Церемонія передачі ключа Євробачення – це надзвичайно важливий етап на шляху до конкурсу і водночас це свято на честь міста-господаря. А після оголошення результатів жеребкування країн-учасниць до півфіналів ми з нетерпінням чекатимемо на приїзд артистів, які виступатимуть на сцені Євробачення у травні”.

Під час свого виступу на церемонії передачі символічного ключа конкурсу виконавча продюсерка Євробачення-2017 Вікторія Романова зазначила: “Я неймовірно пишаюся тим, що ця подія відбувається у Києві. Я пам’ятаю неймовірний тиждень Євробачення минулого року в Стокгольмі. Наша делегація супроводжувала Джамалу і як кожна делегація сподівалася й вірила в перемогу. Приймати Євробачення цього року в Києві для нас – велика честь”.

Сьогоднішня подія була організована Національною суспільною телерадіокомпанією України (НСТУ) спільно з Київською міською державною адміністрацією (КМДА) та Європейською мовною спілкою (ЄМС). Т. в. о. Голови правління Публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”, що є мовником-організатором пісенного конкурсу 2017 року Ганна Бичок розповіла: “Разом із партнерами ми докладаємо максимум зусиль, аби такий знаковий для України проект – Євробачення-2017 – відбувся на високому рівні”.

У рамках церемонії передачі символічного ключа місту-господарю пісенного конкурсу, за трохи більше, ніж сто днів до фінального шоу, також відбулося жеребкування до півфіналів країн-учасниць Євробачення-2017.

Джерело:

НТКУ