Стали відомі дати проведення «Євробачення» в Україні

Стали відомі дати проведення «Євробачення» в Україні Поштівка
2 Грудня 2016, 11:05

Півфінали пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який пройде в Києві, відбудуться 9 і 11 травня. Фінал заплановано на 13 травня.

Також були призначені виконавчі продюсери конкурсу. Ними стали керівники Національної телекомпанії України Олександр Херебин і Вікторія Романова, а також шоу-продюсер Стюарт Барлоу. Ведучим конкурсу буде Сергій Притула.

Раніше на офіційному сайті заходу була опублікована інформація, що в конкурсі «Євробачення-2017» візьме участь рекордна кількість країн – 43, в тому числі і Росія.

Зазначимо, раніше керівник управління туризму КМДА Антон Тараненко заявив, що квитки на пісенний конкурс Євробачення в Києві будуть коштувати від 20 до 100 євро, при цьому що київська влада очікує приїзду близько 20 тис. осіб на пісенний конкурс, а за весь рік – близько 1,3 млн туристів.

Нагадаємо, Євробачення-2017 пройде в Україні завдяки українській співачці Джамалі, яка в травні 2016 р. перемогла з піснею «1944». Конкурс проводитимуть у Києві. Він пройде в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра.

Джерело:

UA:Перший

Стали відомі дати проведення «Євробачення» в Україні