Справжнього вершкового масла в Україні майже немає

Справжнього вершкового масла в Україні майже немає Поштівка
28 Липня 2016, 16:06

Сьогодні масло, що продається на українських прилавках, здебільшого сфальсифіковане, оскільки містить у своєму складі жири немолочного походження. Про це під час прес-конференції повідомила генеральний директор ДП “Київоблстандартметрологія” Ірина Кравченко, передає УНН.

За словами експерта, на сьогоднішній день є близько 160 видів жирів, якими фальсифікуються молочні продукти.

“І тваринними маслами фальсифікують, і рослинними маслами різного походження. Продукція фальсифікується жирами немолочного походження. Тобто, в масло сьогодні додають жири різного походження, непридатні взагалі цьому продукту. Тобто, різних жирів може бути до 160. І чому сьогодні стало небезпечно вживати продукцію? Тому що ми не знаємо яким видом жирів воно фальсифіковане. Як фальсифікують, як змішують — знають лише технологи, що його виробляють. І це є страшно”, — розповіла вона.

Так, за словами І. Кравченко, на сьогодні якість продуктів харчування ніхто не контролює. Це і є наслідком того, що виробник, користуючись безкарністю, виробляє не якісні продукти, обманює свого споживача із метою наживи.

“Ринок взагалі ніхто не контролює. На ринку сьогодні безконтрольність і безкарність. Звісно, що у будь-якого виробника виникає бажання нажитися. Аби шляхом недобросовісної конкуренції, шляхом обману споживачів — отримати якомога більше прибутку”, — наголосила вона.

Справжнього вершкового масла в Україні майже немає