Смілянський пообіцяв безкоштовну доставку пенсій якщо Укрпошта стане банком

"Укрпошта" стала партнером системи грошових переказів Welsend Поштівка
1 Листопада 2018, 19:15

ПАТ “Укрпошта” зможе скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за п’ять років, якщо отримає дозвіл займатися наданням фінансових послуг.

Про це заявив генеральний директор компанії Ігор Смілянський на прес-конференції в Києві, передає “Поштівка“.

За його словами, ухвалення Верховною Радою законопроекту № 6601, що дозволяє “Укрпошті” зайнятися наданням фінансових послуг, може вирішити питання про тариф на доставку пенсій.

“У цьому випадку ми готові скоротити витрати Пенсійного фонду на доставку пенсій до нуля за п’ять років”, – заявив Смілянський.

За словами Смілянського, часу на вирішення цього питання залишається місяць – до 1 грудня, оскільки навіть якщо нові тарифи будуть затверджені, “Укрпошті” необхідно буде підписати договір з Пенсійним фондом, підготувати логістичну мережу і ін.

Смілянський зазначив, що в разі позитивного вирішення питання і з урахуванням істотного скорочення банківських мереж, цілком можливо, що пенсіонерів, які отримуватимуть пенсії через “Укрпошту”, в підсумку стане більше.

Нагадаємо, раніше громадянин США Ігор Смілянський повідомляв про плани “Укрпошти” припинити здійснення доставки пенсій у разі, якщо новий тариф на неї не буде затверджений.

Варто зазначити, що  за 9 місяців 2918 року Укрпошта отримала більше півмільярда збитку.