Служба безпеки паризького аеропорту використовуватиме технологію розпізнавання обличчя

17 Лютого 2017, 19:02

В аеропорту Шарль-де-Голль почалося тестування системи безпеки від Vision-Box.

Оператор аеропортів Парижа, Groupe ADP, з допомогою програми розпізнавання облич сподівається прискорити проходження пасажирами паспортного контролю, повідомляє агентство Bloomberg.

Після терактів в Парижі і Ніцці в 2015 і 2016 роках влада ввела відеозапис проходження прикордонного контролю пасажирами. Після цього паспортний контроль став займати набагато більше часу. Цю проблему має вирішити нова система розпізнавання облич.

В аеропорту вже встановлені 37 автоматичних відеокамер, які перевіряють у пасажирів їх електронні паспорти і відбитки пальців і дистанційно розпізнають їх особи. До кінця року планується встановити в аеропорту ще 45 подібних пристроїв. Поки нововведення фінансується тільки за рахунок Groupe ADP, але в разі успіху тестування кошти виділить і держава.

Зараз нова система діє лише для громадян Франції, а її проходження добровільно. У разі успіху практику поширять на громадян усіх 28 країн Європейського союзу. Очікується, що за новим автоматичним коридором буде проходити кожен п’ятий пасажир аеропорту.

Нагадаємо, довкола Ейфелевої вежі в Парижі зведуть куленепробивну стіну.

Джерело:

НВ

Служба безпеки паризького аеропорту використовуватиме технологію розпізнавання обличчя