- Поштівка - http://poshtivka.org -

Слідом за Maersk і MSC заявила, що не возитиме російські вантажі

Запровадження нових санкцій урядом США щодо Росії всерйоз впливає на міжнародний морський бізнес. Так, MSC змушена відмовитися від перевезення російських вантажів. Раніше подібне рішення ухвалили і в Maersk. Це найбільші в світі судноплавні компанії, що спеціалізуються на перевезенні контейнерних вантажів.

“MSC негайно доручила своїм агентствам по всьому світу не брати участь в будь-яких нових контрактах за участю спеціально призначених громадян, перерахованих в рамках … програми санкцій щодо Росії”,
– передають інформаційні агенції заяву компанії.

Нагадаємо, нещодавно уряд США запровадив новий пакет санкцій проти російських чиновників, бізнесменів і окремих компаній.

На цю новину моментально зреагували в Maersk. Рішення датського перевізника найболючіше вдарить по компанії “Русал” – найбільшому експортерові алюмінію на планеті. Найближчим часом поставки продукції російського виробника будуть ускладнені, оскільки судна Maersk не будуть перевозити алюміній з заводів Олега Дерипаски.

Нагадаємо, нещодавно судноплавна компанія “Maersk Line” заявила, що переводить маршрути своїх контейнеровозів з порту Одеса [1] в сусідні з нею портові термінали Рибного порту в Чорноморську і приватного порту ТІС в акваторії порту Південний.

Довідка.
MSC Mediterranean Shipping Company S.A., також відома як MSC  — швейцарська приватна судноплавна компанія зі штаб-квартирою в Женеві, що надає послуги з перевезення вантажів морським флотом. Є другою у світі, після «A.P. Moller-Maersk Group» (Maersk), за об’ємом контейнерних перевезень.

Джерело:

chalyi.pro [2]