Слідом за Maersk і MSC заявила, що не возитиме російські вантажі

22 Квітня 2018, 17:14

Запровадження нових санкцій урядом США щодо Росії всерйоз впливає на міжнародний морський бізнес. Так, MSC змушена відмовитися від перевезення російських вантажів. Раніше подібне рішення ухвалили і в Maersk. Це найбільші в світі судноплавні компанії, що спеціалізуються на перевезенні контейнерних вантажів.

“MSC негайно доручила своїм агентствам по всьому світу не брати участь в будь-яких нових контрактах за участю спеціально призначених громадян, перерахованих в рамках … програми санкцій щодо Росії”,
– передають інформаційні агенції заяву компанії.

Нагадаємо, нещодавно уряд США запровадив новий пакет санкцій проти російських чиновників, бізнесменів і окремих компаній.

На цю новину моментально зреагували в Maersk. Рішення датського перевізника найболючіше вдарить по компанії “Русал” – найбільшому експортерові алюмінію на планеті. Найближчим часом поставки продукції російського виробника будуть ускладнені, оскільки судна Maersk не будуть перевозити алюміній з заводів Олега Дерипаски.

Нагадаємо, нещодавно судноплавна компанія “Maersk Line” заявила, що переводить маршрути своїх контейнеровозів з порту Одеса в сусідні з нею портові термінали Рибного порту в Чорноморську і приватного порту ТІС в акваторії порту Південний.

Довідка.
MSC Mediterranean Shipping Company S.A., також відома як MSC  — швейцарська приватна судноплавна компанія зі штаб-квартирою в Женеві, що надає послуги з перевезення вантажів морським флотом. Є другою у світі, після «A.P. Moller-Maersk Group» (Maersk), за об’ємом контейнерних перевезень.

Джерело:

chalyi.pro