Siemens ініціює кримінальне розслідування стосовно винних у поставці турбін до Криму

турбіни SiemensДві турбіни Siemens в порту Севастополя
10 Липня 2017, 21:00

У компанії Siemens підтвердили, що принаймні дві з чотирьох газотурбінних установок, поставлених для реалізації проекту у Росії, були перенесені в Крим проти волі компанії.

«За останні кілька місяців наш клієнт письмово підтвердив нам, що доставки до Криму не відбудеться, і, як наслідок, компанія Siemens буде подавати до суду проти відповідальних осіб», – цитує Коммерсантъ заяву компанії.

Як випливає із заяви Siemens, компанія планує подати позови про припинення поставок і буде домагатися перебазування турбін з півострова в місце призначення – російську Тамань.

Крім того, компанія ініціює кримінальне розслідування відносно «відповідальних осіб». У компанії стверджують, що покупець турбін – «Технопромекспорт» – протягом останніх кількох місяців запевняв Siemens, що не поставлятиме обладнання в Крим.

Siemens також проведе розслідування відносно всіх партнерів в Росії, щоб не допустити порушення санкцій. У Криму припинить роботу дочірня структура Siemens – компанія «Интеравтоматика» (займається сервісним обслуговуванням устаткування в РФ).

Нагадаємо, раніше Reuters назвав фірму, яка поставила турбіни Siemens на окупований півострів.

Siemens ініціює кримінальне розслідування стосовно винних у поставці турбін до Криму