Шведські компанії випробовують «доставку в холодильник» продуктів харчування

Шведські компанії випробовують «доставку в холодильник» продуктів харчування Поштівка
23 Травня 2016, 13:36

Поштовий оператор ПостНорд (PostNord – об’єднані поштові служби Швеції й Данії), у співпраці з нещодавно створеною компанією Glue (займається технологіями розумного будинку) та найбільшою у Швеції продуктовою мережею ICA, випробовує нову систему, яка дозволить споживачам замовляти продукти через Інтернет й одержувати доставку безпосередньо до власного холодильника.

В інформації ПостНорд роз’яснили, як працює послуга: «Використовуючи замо́к Smart Lock від компанії Glue, двері вашого будинку можуть бути розблоковані за допомогою смартфону, а цифрові ключі Ви можете передати членам сім’ї, друзям або представникам довірених компаній. Таким чином, водій компанії ПостНорд, що здійснює доставку, заздалегідь отримавши дозвіл клієнта й цифровий ключ, може потрапити до будинку й розпакувати продукти, придбані в супермаркеті ICA».

Пілотний проект компанії Glue, ICA та PostNord запустили у Швеції. За їхніми словами, цей проект є «першою» послугою доставки продуктів до холодильника. «Незважаючи на те, що одночасно з проектом, звичайно, розробляється багато інших систем і пілотних схем, спрямованих на прискорення та спрощення доставки їжі, ми вважаємо це твердження дійсно виправданим».

Пан Андерс Свенссон (Anders Svensson), генеральний директор мережі ICA у Швеції, сказав, що мета проекту полягає в тому, щоб «дослідити майбутнє продуктових покупок через Інтернет і надати поштовх для розвитку».

Пан Карл Йохан Грандінсон (Carl Johan Grandinson), генеральний директор компанії Glue, додав: «Це партнерство не тільки піднімає послуги доставки на вищий рівень, а й дає можливість розвивати обслуговування за запитом і спонукає людей думати по-іншому, коли справа доходить до відкриття своїх будинків для послуг, які роблять повсякденне життя простішим».

Шведські компанії випробовують «доставку в холодильник» продуктів харчування