Шотландія прожила цілий день лише на енергії вітру

Шотландія прожила цілий день лише на енергії вітру Поштівка
17 Серпня 2016, 13:44

Шотландські енергетики за допомогою вітру змогли виробити електрику, обсяг якої був достатній для забезпечення всієї країни на один день.

Мова йде про роботу вітряних турбін для виробництва електрики. У зв’язку з проходженням над Шотландією грозового циклону, що супроводжується сильними вітрами, турбіни 7 серпня змогли виробити 106% електрики, яким користувався кожен житловий будинок і офіс у країні. Турбіни виробляли 39,545 мегават-годин протягом доби, а загальне споживання по країні в цей день склало 37,202 мегават-годин, йдеться в повідомленні.

Видання зазначає, що вітряна електрика змогла забезпечити все населення, так як в країні сонячне літо і обсяги споживання електрики знаходяться на низькому рівні.

«У неділю погода привнесла незручності багатьом людям, однак це був хороший день для працездатності вітряних турбін, які виробили обсяг денного споживання електроенергії в Шотландії», — сказав директор шотландського відділу Всесвітнього фонду дикої природи Лонг Бенкс.

За його словами, екологічне виробництво електрики стало можливо завдяки політичній підтримці. Він закликав шотландську владу і далі ставити цілі щодо збільшення обсягу екологічної електроенергії.

Шотландія прожила цілий день лише на енергії вітру